Do košíkaDo košíka0 €0
Váš košík je prázdny!
Vyberte požadovaný tovar a vložte ho do košíka!
Všeobecný filter
Skupina produktov
Exkluzívne písacie potreby
Guľôčkové perá
Informačné znaky
Kreatívne výrobky
Kuchynské produkty zo skla
Odkladacie boxy, škatule a košíky
Odpadkové koše a popolnice
Papier - Hobby kreatív
Podložky
Popisovače (markery)
Príbory
Skartovacie stroje
Tašky pre školákov a škôlkárov
Visačky, menovky
Filtrovanie podľa ceny
Na sklade
Vyradený produkt
Výrobca
.
BELMIL
DURABLE
FELLOWES
LEITZ
SCHNEIDER
SIGEL
ZEBRA

Novinky

30 výsledok
Mriežkové zobrazenieMriežkové zobrazenie
Zoznamové zobrazenieZoznamové zobrazenie
PredchádzajúcePredchádzajúce1
...
3
Novinka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€465.40
€465.40/ks
Značka: FELLOWES
Obj. kód: IFW40741
Merná jednotka: ks
Hmotnosť: 12.72kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€465.40
(€465.40/ks)
ks
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Novinka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€456.81
€456.81/ks
Značka: LEITZ
Obj. kód: E83590000
Merná jednotka: ks
Hmotnosť: 15kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€456.81
(€456.81/ks)
ks
Do košíkaDo košíkaDo košíka
NovinkaVyradené produkty. Len do vypredania zásob!
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€98.88
€98.88/ks
Značka: BELMIL
Obj. kód: BL40541AG97L
Merná jednotka: ks
Hmotnosť: 1.056kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€98.88
(€98.88/ks)
ks
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Novinka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€9.16
€2.29/ks
Značka: SIGEL
Obj. kód: SDGL013
Merná jednotka: bal (4 ks)
Hmotnosť: 0.09kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€9.16
(€2.29/ks)
bal
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Novinka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€163.88
€6.56/ks
Značka: DURABLE
Obj. kód: DB829719
Merná jednotka: bal (25 ks)
Hmotnosť: 2.9kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€163.88
(€6.56/ks)
bal
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Novinka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€171.83
€6.87/ks
Značka: DURABLE
Obj. kód: DB829819
Merná jednotka: bal (25 ks)
Hmotnosť: 3.55kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€171.83
(€6.87/ks)
bal
Do košíkaDo košíkaDo košíka
30 výsledok
Mriežkové zobrazenieMriežkové zobrazenie
Zoznamové zobrazenieZoznamové zobrazenie
PredchádzajúcePredchádzajúce1
...
3