Do košíkaDo košíka0 €0
Váš košík je prázdny!
Vyberte požadovaný tovar a vložte ho do košíka!
Všeobecný filter
Skupina produktov
Exkluzívne písacie potreby
Guľôčkové perá
Informačné znaky
Kreatívne výrobky
Kuchynské produkty zo skla
Odkladacie boxy, škatule a košíky
Odpadkové koše a popolnice
Papier - Hobby kreatív
Podložky
Popisovače (markery)
Príbory
Skartovacie stroje
Tašky pre školákov a škôlkárov
Visačky, menovky
Filtrovanie podľa ceny
Na sklade
Vyradený produkt
Výrobca
.
BELMIL
DURABLE
FELLOWES
LEITZ
SCHNEIDER
SIGEL
ZEBRA

Novinky

30 výsledok
Mriežkové zobrazenieMriežkové zobrazenie
Zoznamové zobrazenieZoznamové zobrazenie
1
...
3NasledujúceNasledujúce
Novinka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€21.08
€3.51/ks
Značka: .
Obj. kód: KHPU327
Merná jednotka: bal (6 ks)
Hmotnosť: 2.3kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€21.08
(€3.51/ks)
bal
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Novinka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€22.13
€3.69/ks
Značka: .
Obj. kód: KHPU328
Merná jednotka: bal (6 ks)
Dostupnosť: do 6-8 pracovných dní
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€22.13
(€3.69/ks)
bal
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Novinka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€11.23
€1.87/ks
Značka: .
Obj. kód: KHKE693
Merná jednotka: bal (6 ks)
Hmotnosť: 0.2265kg
Dostupnosť: do 6-8 pracovných dní
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€11.23
(€1.87/ks)
bal
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Novinka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€15.45
€15.45/ks
Značka: DURABLE
Obj. kód: DB1800497080
Merná jednotka: ks
Dostupnosť: Tovar na objednávku, pre informácie o dostupnosti sa, prosím, obráťte na náš zákaznícky servis!
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€15.45
(€15.45/ks)
ks
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Novinka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€12.16
€12.16/ks
Značka: DURABLE
Obj. kód: DB723301
Merná jednotka: ks
Hmotnosť: 0.25kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€12.16
(€12.16/ks)
ks
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Novinka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€12.16
€12.16/ks
Značka: DURABLE
Obj. kód: DB723307
Merná jednotka: ks
Hmotnosť: 0.25kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€12.16
(€12.16/ks)
ks
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Novinka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€12.16
€12.16/ks
Značka: DURABLE
Obj. kód: DB723310
Merná jednotka: ks
Hmotnosť: 0.25kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€12.16
(€12.16/ks)
ks
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Novinka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€22.88
€22.88/ks
Značka: DURABLE
Obj. kód: DB729801
Merná jednotka: ks
Hmotnosť: 0.65kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€22.88
(€22.88/ks)
ks
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Novinka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€11.72
€11.72/ks
Značka: DURABLE
Obj. kód: DB729202
Merná jednotka: ks
Hmotnosť: 0.5kg
Dostupnosť: do 2-4 pracovných dní
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€11.72
(€11.72/ks)
ks
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Novinka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€21.50
€1.08/ks
Značka: DURABLE
Obj. kód: DB827301
Merná jednotka: bal (20 ks)
Hmotnosť: 0.25kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€21.50
(€1.08/ks)
bal
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Novinka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€2.76
€2.76/ks
Značka: ZEBRA
Obj. kód: TZGB100
Merná jednotka: ks
Hmotnosť: 0.035kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€2.76
(€2.76/ks)
ks
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Novinka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€4.43
€4.43/ks
Značka: SCHNEIDER
Obj. kód: TSC132511D
Merná jednotka: ks
Hmotnosť: 0.014kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€4.43
(€4.43/ks)
ks
Do košíkaDo košíkaDo košíka
30 výsledok
Mriežkové zobrazenieMriežkové zobrazenie
Zoznamové zobrazenieZoznamové zobrazenie
1
...
3NasledujúceNasledujúce