Do košíkaDo košíka0 €0
Váš košík je prázdny!
Vyberte požadovaný tovar a vložte ho do košíka!
Všeobecný filter
Filtrovanie podľa ceny
Na sklade
Výrobca
COOL BY VICTORIA
DERWENT
FABER-CASTELL
FLEXOFFICE
ICO
KORES
RAPESCO
STABILO
STAEDTLER
VICTORIA OFFICE
Charakteristika skupiny
Podskupina
ručné
stolné
Počet otvorov
1
2
3
Nastaviteľný priemer dierok
Funkcia mazania
So zásobníkom
Vymeniteľné čepele
Materiál tela
kov
plast
S vekom
Vhodné pre ľavákov
Aj na hrubé ceruzky
Tvar
špecifický
tradičný
Protišmyková podložka
Puzdro odolné voči nárazu
Napájanie batériou

Strúhadlá

74 výsledok
Mriežkové zobrazenieMriežkové zobrazenie
Zoznamové zobrazenieZoznamové zobrazenie
PredchádzajúcePredchádzajúce1
...
4
...
7NasledujúceNasledujúce
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€23.48
€1.96/ks
Značka: ICO
Obj. kód: TICKUM4
Merná jednotka: bal (12 ks)
Hmotnosť: 0.192kg
Dostupnosť: do 2-4 pracovných dní
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€23.48
(€1.96/ks)
bal
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€51.75
€2.16/ks
Značka: ICO
Obj. kód: TICKUM6
Merná jednotka: bal (24 ks)
Hmotnosť: 0.232kg
Dostupnosť: do 2-4 pracovných dní
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€51.75
(€2.16/ks)
bal
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€2.90
€2.90/ks
Značka: FABER-CASTELL
Obj. kód: TFC183500
Merná jednotka: ks
Hmotnosť: 0.018kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€2.90
(€2.90/ks)
ks
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€3.60
€3.60/ks
Značka: FABER-CASTELL
Obj. kód: TFC183525
Merná jednotka: ks
Hmotnosť: 0.026kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€3.60
(€3.60/ks)
ks
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€3.60
€3.60/ks
Značka: FABER-CASTELL
Obj. kód: TFC183526
Merná jednotka: ks
Hmotnosť: 0.026kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€3.60
(€3.60/ks)
ks
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€3.60
€3.60/ks
Značka: FABER-CASTELL
Obj. kód: TFC183527
Merná jednotka: ks
Hmotnosť: 0.026kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€3.60
(€3.60/ks)
ks
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€2.30
€2.30/ks
Značka: KORES
Obj. kód: IK35829
Merná jednotka: blist (1 ks)
Hmotnosť: 0.03kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€2.30
(€2.30/ks)
blist
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€64.90
€3.61/ks
Značka: FABER-CASTELL
Obj. kód: TFC183535
Merná jednotka: disp (18 ks)
Hmotnosť: 0.526kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€64.90
(€3.61/ks)
disp
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€23.86
€3.98/ks
Značka: FABER-CASTELL
Obj. kód: TFC183900
Merná jednotka: disp (6 ks)
Hmotnosť: 0.216kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€23.86
(€3.98/ks)
disp
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€38.15
€3.18/ks
Značka: FABER-CASTELL
Obj. kód: TFC182701
Merná jednotka: disp (12 ks)
Hmotnosť: 0.342kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€38.15
(€3.18/ks)
disp
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€35.34
€3.53/ks
Značka: FABER-CASTELL
Obj. kód: TFC183552
Merná jednotka: disp (10 ks)
Hmotnosť: 0.2215kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€35.34
(€3.53/ks)
disp
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€35.34
€3.53/ks
Značka: FABER-CASTELL
Obj. kód: TFC183553
Merná jednotka: disp (10 ks)
Hmotnosť: 0.221kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€35.34
(€3.53/ks)
disp
Do košíkaDo košíkaDo košíka
74 výsledok
Mriežkové zobrazenieMriežkové zobrazenie
Zoznamové zobrazenieZoznamové zobrazenie
PredchádzajúcePredchádzajúce1
...
4
...
7NasledujúceNasledujúce