Do košíkaDo košíka0 €0
Váš košík je prázdny!
Vyberte požadovaný tovar a vložte ho do košíka!
Všeobecný filter
Filtrovanie podľa ceny
Na sklade
Výrobca
COOL BY VICTORIA
DERWENT
FABER-CASTELL
FLEXOFFICE
ICO
KORES
RAPESCO
STABILO
STAEDTLER
VICTORIA OFFICE
Charakteristika skupiny
Podskupina
ručné
stolné
Počet otvorov
1
2
3
Nastaviteľný priemer dierok
Funkcia mazania
So zásobníkom
Vymeniteľné čepele
Materiál tela
kov
plast
S vekom
Vhodné pre ľavákov
Aj na hrubé ceruzky
Tvar
špecifický
tradičný
Protišmyková podložka
Puzdro odolné voči nárazu
Napájanie batériou

Strúhadlá

74 výsledok
Mriežkové zobrazenieMriežkové zobrazenie
Zoznamové zobrazenieZoznamové zobrazenie
PredchádzajúcePredchádzajúce1
...
3
...
7NasledujúceNasledujúce
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€1.19
€1.19/ks
Značka: KORES
Obj. kód: IK35811
Merná jednotka: ks
Hmotnosť: 0.008kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€1.19
(€1.19/ks)
ks
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€24.86
€1.04/ks
Značka: FABER-CASTELL
Obj. kód: TFC182801
Merná jednotka: disp (24 ks)
Hmotnosť: 0.239kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€24.86
(€1.04/ks)
disp
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€2.14
€2.14/ks
Značka: FABER-CASTELL
Obj. kód: TFC183774
Merná jednotka: ks
Hmotnosť: 0.008kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€2.14
(€2.14/ks)
ks
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€41.68
€1.74/ks
Značka: FABER-CASTELL
Obj. kód: TFC183405
Merná jednotka: disp (24 ks)
Hmotnosť: 0.28kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€41.68
(€1.74/ks)
disp
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€4.03
€4.03/ks
Značka: STAEDTLER
Obj. kód: TS512001
Merná jednotka: ks
Hmotnosť: 0.045kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€4.03
(€4.03/ks)
ks
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€4.03
€4.03/ks
Značka: STAEDTLER
Obj. kód: TS512002
Merná jednotka: ks
Hmotnosť: 0.045kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€4.03
(€4.03/ks)
ks
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€2.45
€2.45/ks
Značka: STAEDTLER
Obj. kód: TS512006
Merná jednotka: ks
Hmotnosť: 0.026kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€2.45
(€2.45/ks)
ks
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€1.61
€1.61/ks
Značka: STAEDTLER
Obj. kód: TS51020
Merná jednotka: ks
Hmotnosť: 0.489kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€1.61
(€1.61/ks)
ks
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€3.22
€3.22/ks
Značka: STAEDTLER
Obj. kód: TS512006B
Merná jednotka: blist (1 ks)
Hmotnosť: 0.03kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€3.22
(€3.22/ks)
blist
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€4.81
€4.81/ks
Značka: STAEDTLER
Obj. kód: TS51025BKC
Merná jednotka: blist (1 ks)
Hmotnosť: 0.015kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€4.81
(€4.81/ks)
blist
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€1.34
€1.34/ks
Značka: KORES
Obj. kód: IK35818
Merná jednotka: ks
Hmotnosť: 0.027kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€1.34
(€1.34/ks)
ks
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€43.44
€1.81/ks
Značka: ICO
Obj. kód: TICHT2
Merná jednotka: bal (24 ks)
Hmotnosť: 0.576kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€43.44
(€1.81/ks)
bal
Do košíkaDo košíkaDo košíka
74 výsledok
Mriežkové zobrazenieMriežkové zobrazenie
Zoznamové zobrazenieZoznamové zobrazenie
PredchádzajúcePredchádzajúce1
...
3
...
7NasledujúceNasledujúce