Do košíkaDo košíka0 €0
Váš košík je prázdny!
Vyberte požadovaný tovar a vložte ho do košíka!
Všeobecný filter
Filtrovanie podľa ceny
Na sklade
Vyradený produkt
Výrobca
.
AF
FLEXOFFICE
ICO
KORES
LEGO
NOBO
SCHNEIDER
SIGEL
STAEDTLER
VICTORIA TECHNOLOGY
VICTORIA VISUAL
WEDO
Charakteristika skupiny
Podskupina
čistiaca pena
čistiaci prostriedok
ďalšie doplnky k tabuliam
držiak na písacie potreby
magnet
moderovacie príslušenstvo
pripináčik
príslušenstvo na čistenie tabúľ
štartovacia sada
stierka na tabuľu
Farba magnetu
biela a odtiene
červená a odtiene
čierna a odtiene
mix
modrá a odtiene
oranžová a odtiene
sivá a odtiene
zelená a odtiene
žltá a odtiene

Doplnky k tabuliam

91 výsledok
Mriežkové zobrazenieMriežkové zobrazenie
Zoznamové zobrazenieZoznamové zobrazenie
PredchádzajúcePredchádzajúce1
...
3
...
8NasledujúceNasledujúce
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€18.46
€1.85/ks
Značka: NOBO
Obj. kód: VN05326
Merná jednotka: bal (10 ks)
Hmotnosť: 0.052kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€18.46
(€1.85/ks)
bal
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€28.07
€28.07/ks
Značka: NOBO
Obj. kód: VN15324
Merná jednotka: ks
Hmotnosť: 0.161kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€28.07
(€28.07/ks)
ks
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€20.01
€10.01/ks
Značka: NOBO
Obj. kód: VN15325
Merná jednotka: bal (2 ks)
Hmotnosť: 0.024kg
Dostupnosť: tovar na objednávku, cca. do 1-3 prac.dní
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€20.01
(€10.01/ks)
bal
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Vyradené produkty. Len do vypredania zásob!
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€16.09
€16.09/ks
Značka: NOBO
Obj. kód: VN54100
Merná jednotka: ks
Hmotnosť: 0.043kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€16.09
(€16.09/ks)
ks
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Vyradené produkty. Len do vypredania zásob!
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€30.93
€30.93/ks
Značka: NOBO
Obj. kód: VN1163
Merná jednotka: ks
Hmotnosť: 0.478kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€30.93
(€30.93/ks)
ks
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€1.32
€1.32/ks
Značka: FLEXOFFICE
Obj. kód: FOWBE01
Merná jednotka: ks
Hmotnosť: 0.034kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€1.32
(€1.32/ks)
ks
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€20.03
€20.03/ks
Značka: NOBO
Obj. kód: VN8500
Merná jednotka: ks
Hmotnosť: 0.188kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€20.03
(€20.03/ks)
ks
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€12.94
€12.94/ks
Značka: NOBO
Obj. kód: VN1120
Merná jednotka: ks
Hmotnosť: 0.019kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€12.94
(€12.94/ks)
ks
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€5.84
€1.46/ks
Značka: NOBO
Obj. kód: VN1448
Merná jednotka: bal (4 ks)
Hmotnosť: 0.051kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€5.84
(€1.46/ks)
bal
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€5.84
€1.46/ks
Značka: NOBO
Obj. kód: VN1450
Merná jednotka: bal (4 ks)
Hmotnosť: 0.052kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€5.84
(€1.46/ks)
bal
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€5.84
€1.46/ks
Značka: NOBO
Obj. kód: VN1449
Merná jednotka: bal (4 ks)
Hmotnosť: 0.051kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€5.84
(€1.46/ks)
bal
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€7.97
€1.99/ks
Značka: NOBO
Obj. kód: VN1630
Merná jednotka: bal (4 ks)
Hmotnosť: 0.084kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€7.97
(€1.99/ks)
bal
Do košíkaDo košíkaDo košíka
91 výsledok
Mriežkové zobrazenieMriežkové zobrazenie
Zoznamové zobrazenieZoznamové zobrazenie
PredchádzajúcePredchádzajúce1
...
3
...
8NasledujúceNasledujúce