Do košíkaDo košíka0 €0
Váš košík je prázdny!
Vyberte požadovaný tovar a vložte ho do košíka!
Všeobecný filter
Filtrovanie podľa ceny
Na sklade
Vyradený produkt
Novinka
Výrobca
.
EXACOMPTA
OKTAGONAL
TUTI
Charakteristika skupiny
Podskupina
lyžica
nôž
sada
vidlička

Príbory

57 výsledok
Mriežkové zobrazenieMriežkové zobrazenie
Zoznamové zobrazenieZoznamové zobrazenie
PredchádzajúcePredchádzajúce1
...
3
...
5NasledujúceNasledujúce
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€15.57
€1.30/ks
Značka: .
Obj. kód: KHKE248
Merná jednotka: bal (12 ks)
Hmotnosť: 0.181kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€15.57
(€1.30/ks)
bal
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€72.18
€3.01/ks
Značka: .
Obj. kód: KHKE249
Merná jednotka: bal (24 ks)
Hmotnosť: 1.285kg
Dostupnosť: do 6-8 pracovných dní
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€72.18
(€3.01/ks)
bal
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€3.86
€3.86/ks
Značka: .
Obj. kód: KHKE096
Merná jednotka: bal (1 ks)
Hmotnosť: 0.042kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€3.86
(€3.86/ks)
bal
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€1.65
€0.08/ks
Značka: TUTI
Obj. kód: KHMU142
Merná jednotka: bal (20 ks)
Hmotnosť: 0.085kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€1.65
(€0.08/ks)
bal
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€1.24
€0.06/ks
Značka: TUTI
Obj. kód: KHMU150
Merná jednotka: bal (20 ks)
Hmotnosť: 0.069kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€1.24
(€0.06/ks)
bal
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€75.34
€3.14/ks
Značka: OKTAGONAL
Obj. kód: KHKE133
Merná jednotka: bal (24 ks)
Hmotnosť: 1.12kg
Dostupnosť: do 6-8 pracovných dní
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€75.34
(€3.14/ks)
bal
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€101.94
€4.25/ks
Značka: .
Obj. kód: KHKE135
Merná jednotka: bal (24 ks)
Hmotnosť: 1.249kg
Dostupnosť: do 6-8 pracovných dní
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€101.94
(€4.25/ks)
bal
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€35.97
€3/ks
Značka: .
Obj. kód: KHKE141
Merná jednotka: bal (12 ks)
Hmotnosť: 0.85kg
Dostupnosť: do 6-8 pracovných dní
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€35.97
(€3/ks)
bal
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€35.97
€3/ks
Značka: .
Obj. kód: KHKE142
Merná jednotka: bal (12 ks)
Hmotnosť: 0.537kg
Dostupnosť: do 6-8 pracovných dní
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€35.97
(€3/ks)
bal
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€86.04
€7.17/ks
Značka: .
Obj. kód: KHKE143
Merná jednotka: bal (12 ks)
Hmotnosť: 1.068kg
Dostupnosť: do 6-8 pracovných dní
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€86.04
(€7.17/ks)
bal
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€26.42
€2.20/ks
Značka: .
Obj. kód: KHKE144
Merná jednotka: bal (12 ks)
Hmotnosť: 0.25kg
Dostupnosť: do 6-8 pracovných dní
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€26.42
(€2.20/ks)
bal
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€20.96
€1.75/ks
Značka: .
Obj. kód: KHKE145
Merná jednotka: bal (12 ks)
Hmotnosť: 0.182kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€20.96
(€1.75/ks)
bal
Do košíkaDo košíkaDo košíka
57 výsledok
Mriežkové zobrazenieMriežkové zobrazenie
Zoznamové zobrazenieZoznamové zobrazenie
PredchádzajúcePredchádzajúce1
...
3
...
5NasledujúceNasledujúce