Do košíkaDo košíka0 €0
Váš košík je prázdny!
Vyberte požadovaný tovar a vložte ho do košíka!
Všeobecný filter
Filtrovanie podľa ceny
Na sklade
Vyradený produkt
Výrobca
.
ALBA
CHEEKY PANDA
CURVER
EQUA
FISKARS
KORONA
LEITZ
MAZZINI
ORTHEX
TROIKA
Charakteristika skupiny
Podskupina
Brúsiče
Chladenie a ohrievanie potravín a nápojov
doplnky ku káve a čaju
Dózy s vrchnákom
Džbány
Kuchynské držiaky a odkvapkovače
Kuchynský textil
Naberačky, cedidlá, lopatky
Nádoby na jedlo
Nádoby na mlieko, dochucovacie sady, cukorníčky
Nože
Odmerky a misy na miešanie
Otvárače, zátky a ďalšie kuchynské nože
panvice a doplnky
Slamky
Špáradlá
Tácky a podnosy
Termosky a termopoháre
zápalky

Kuchynské pomôcky

110 výsledok
Mriežkové zobrazenieMriežkové zobrazenie
Zoznamové zobrazenieZoznamové zobrazenie
PredchádzajúcePredchádzajúce1
...
3
...
10NasledujúceNasledujúce
Vyradené produkty. Len do vypredania zásob!
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€27.81
€27.81/ks
Značka: FISKARS
Obj. kód: IF1057536
Merná jednotka: ks
Hmotnosť: 0.126kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€27.81
(€27.81/ks)
ks
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Vyradené produkty. Len do vypredania zásob!
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€12.50
€12.50/ks
Značka: FISKARS
Obj. kód: IF1057546
Merná jednotka: ks
Hmotnosť: 0.051kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€12.50
(€12.50/ks)
ks
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Vyradené produkty. Len do vypredania zásob!
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€25.02
€8.34/ks
Značka: FISKARS
Obj. kód: IF1057563
Merná jednotka: set (3 ks)
Hmotnosť: 0.277kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€25.02
(€8.34/ks)
set
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Vyradené produkty. Len do vypredania zásob!
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€12.50
€12.50/ks
Značka: FISKARS
Obj. kód: IF1057544
Merná jednotka: ks
Hmotnosť: 0.054kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€12.50
(€12.50/ks)
ks
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€19.01
€19.01/ks
Značka: FISKARS
Obj. kód: IF1065564
Merná jednotka: ks
Hmotnosť: 0.13kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€19.01
(€19.01/ks)
ks
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€37.07
€12.36/ks
Značka: FISKARS
Obj. kód: IF1065583
Merná jednotka: bal (3 ks)
Hmotnosť: 0.578kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€37.07
(€12.36/ks)
bal
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€9.90
€9.90/ks
Značka: FISKARS
Obj. kód: IF1065569
Merná jednotka: ks
Hmotnosť: 0.049kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€9.90
(€9.90/ks)
ks
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€9.90
€9.90/ks
Značka: FISKARS
Obj. kód: IF1065568
Merná jednotka: ks
Hmotnosť: 0.046kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€9.90
(€9.90/ks)
ks
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€9.90
€9.90/ks
Značka: FISKARS
Obj. kód: IF1065580
Merná jednotka: ks
Hmotnosť: 0.04kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€9.90
(€9.90/ks)
ks
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€6.05
€6.05/ks
Značka: FISKARS
Obj. kód: IF1023812
Merná jednotka: ks
Hmotnosť: 0.029kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€6.05
(€6.05/ks)
ks
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€14.61
€14.61/ks
Značka: .
Obj. kód: KHKE027
Merná jednotka: ks
Hmotnosť: 0.232kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€14.61
(€14.61/ks)
ks
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€18.42
€18.42/ks
Značka: .
Obj. kód: KHKE028
Merná jednotka: ks
Hmotnosť: 0.326kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€18.42
(€18.42/ks)
ks
Do košíkaDo košíkaDo košíka
110 výsledok
Mriežkové zobrazenieMriežkové zobrazenie
Zoznamové zobrazenieZoznamové zobrazenie
PredchádzajúcePredchádzajúce1
...
3
...
10NasledujúceNasledujúce