Do košíkaDo košíka0 €0
Váš košík je prázdny!
Vyberte požadovaný tovar a vložte ho do košíka!
Všeobecný filter
Filtrovanie podľa ceny
Na sklade
Výrobca
.
ALBA
LEITZ
MAYAH
Charakteristika skupiny
Podskupina
ďalšie
irodai szék
kancelárska stolička
konferenčná stolička
manažérska stolička
pracovná stolička
Kategória
Comfort
Ergonomy
Heavy Duty
High Seat
Standard
Tall Users
Farba
béžová a odtiene
biela a odtiene
bordová a odtiene
červená a odtiene
čierna a odtiene
hnedá a odtiene
modrá a odtiene
oranžová a odtiene
sivá a odtiene
viacfarebná
zelená a odtiene
žltá a odtiene
Materiál sedadla
bonded koža
drevo
koža
koženka
plast
špongia
textílbőr
tkanina
Materiál podstavca
kov
plast
Nosnosť
Farba tela
biela
chrómová
čierna
drevo
hnedá a odtiene
modrá a odtiene
sivá
žltá a odtiene
Nastaviteľná výška sedadla
Nastaviteľná výška operadla
Nastaviteľný uhol operadla
Nastaviteľný uhol sedadla
Hojdacia mechanika
Nastavenie hĺbky sedu
Sieťovaná opierka
S opierkami rúk
Skladacia

Kancelárske stoličky

179 výsledok
Mriežkové zobrazenieMriežkové zobrazenie
Zoznamové zobrazenieZoznamové zobrazenie
PredchádzajúcePredchádzajúce1
...
15
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€10.45
€2.09/ks
Značka: .
Obj. kód: BBSZVGOM2
Merná jednotka: bal (5 ks)
Hmotnosť: 0.46kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€10.45
(€2.09/ks)
bal
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€10.45
€2.09/ks
Značka: .
Obj. kód: BBSZVGG
Merná jednotka: bal (5 ks)
Hmotnosť: 0.46kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€10.45
(€2.09/ks)
bal
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€24.19
€12.10/ks
Značka: .
Obj. kód: BBSZVKBR25
Merná jednotka: bal (2 ks)
Hmotnosť: 0.45kg
Dostupnosť: tovar na objednávku, do 3-5 týždňov
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€24.19
(€12.10/ks)
bal
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€1.23
€0.31/ks
Značka: .
Obj. kód: BBSZV222LV4
Merná jednotka: bal (4 ks)
Hmotnosť: 0.017kg
Dostupnosť: Tovar na objednávku, pre informácie o dostupnosti sa, prosím, obráťte na náš zákaznícky servis!
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€1.23
(€0.31/ks)
bal
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€5.47
€1.09/ks
Značka: .
Obj. kód: BBSZVGOM5
Merná jednotka: bal (5 ks)
Hmotnosť: 0.422kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€5.47
(€1.09/ks)
bal
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€26.86
€26.86/ks
Značka: .
Obj. kód: BBSZVLIFT
Merná jednotka: ks
Hmotnosť: 1.074kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€26.86
(€26.86/ks)
ks
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€13.95
€2.79/ks
Značka: .
Obj. kód: BBSZVGFA5
Merná jednotka: bal (5 ks)
Hmotnosť: 0.46kg
Dostupnosť: Tovar na objednávku, pre informácie o dostupnosti sa, prosím, obráťte na náš zákaznícky servis!
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€13.95
(€2.79/ks)
bal
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€10.27
€2.05/ks
Značka: .
Obj. kód: BBSZVT
Merná jednotka: balenie (5 ks)
Hmotnosť: 0.234kg
Dostupnosť: Tovar na objednávku, pre informácie o dostupnosti sa, prosím, obráťte na náš zákaznícky servis!
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€10.27
(€2.05/ks)
balenie
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€45.41
€22.71/ks
Značka: .
Obj. kód: BBSZVKBR15
Merná jednotka: bal (2 ks)
Hmotnosť: 1.85kg
Dostupnosť: tovar na objednávku, do 3-5 týždňov
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€45.41
(€22.71/ks)
bal
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€27.63
€27.63/ks
Značka: .
Obj. kód: BBSZVKAROB
Merná jednotka: ks
Hmotnosť: 1.46kg
Dostupnosť: Tovar na objednávku, pre informácie o dostupnosti sa, prosím, obráťte na náš zákaznícky servis!
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€27.63
(€27.63/ks)
ks
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€27.63
€27.63/ks
Značka: .
Obj. kód: BBSZVKAROJ
Merná jednotka: ks
Hmotnosť: 1.423kg
Dostupnosť: Tovar na objednávku, pre informácie o dostupnosti sa, prosím, obráťte na náš zákaznícky servis!
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€27.63
(€27.63/ks)
ks
Do košíkaDo košíkaDo košíka
179 výsledok
Mriežkové zobrazenieMriežkové zobrazenie
Zoznamové zobrazenieZoznamové zobrazenie
PredchádzajúcePredchádzajúce1
...
15