Do košíkaDo košíka0 €0
Váš košík je prázdny!
Vyberte požadovaný tovar a vložte ho do košíka!
Všeobecný filter
Filtrovanie podľa ceny
Na sklade
Výrobca
DURABLE
ESSELTE
LEITZ
VICTORIA OFFICE
Charakteristika skupiny
Podskupina
zásobník na závesné dosky
závesné dosky
závesné dosky a doplnky
Kapacita
S bočnou ochranou
S vlastným usporiadaním
Farba
biela a odtiene
červená a odtiene
čierna a odtiene
mix
modrá a odtiene
oranžová a odtiene
priesvitná
prírodná
sivá a odtiene
zelená a odtiene
žltá a odtiene

Závesné zakl. dosky a odkladače na závesné zakl. dosky

Hlavná stránkaKancelárske potrebyZakladanie a archiváciaZávesné zakl. dosky a odkladače na závesné zakl. dosky
42 výsledok
Mriežkové zobrazenieMriežkové zobrazenie
Zoznamové zobrazenieZoznamové zobrazenie
PredchádzajúcePredchádzajúce12
...
4NasledujúceNasledujúce
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€6.59
€0.26/ks
Značka: ESSELTE
Obj. kód: E94514
Merná jednotka: bal (25 ks)
Hmotnosť: 0.041kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€6.59
(€0.26/ks)
bal
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€49.38
€0.99/ks
Značka: LEITZ
Obj. kód: E61160003
Merná jednotka: bal (50 ks)
Hmotnosť: 0.173kg
Dostupnosť: do 6-8 pracovných dní
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€49.38
(€0.99/ks)
bal
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€7.02
€1.40/ks
Značka: LEITZ
Obj. kód: E61260003
Merná jednotka: škatuľa (5 ks)
Hmotnosť: 0.02kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€7.02
(€1.40/ks)
škatuľa
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€22.23
€2.22/ks
Značka: ESSELTE
Obj. kód: E93130
Merná jednotka: bal (10 ks)
Hmotnosť: 0.68kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€22.23
(€2.22/ks)
bal
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€24
€2.40/ks
Značka: ESSELTE
Obj. kód: E93133
Merná jednotka: bal (10 ks)
Hmotnosť: 1.218kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€24
(€2.40/ks)
bal
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€69.61
€2.78/ks
Značka: LEITZ
Obj. kód: E19150000
Merná jednotka: bal (25 ks)
Hmotnosť: 2.063kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€69.61
(€2.78/ks)
bal
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€67.55
€2.70/ks
Značka: LEITZ
Obj. kód: E19140000
Merná jednotka: bal (25 ks)
Hmotnosť: 1.898kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€67.55
(€2.70/ks)
bal
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€81.92
€3.28/ks
Značka: LEITZ
Obj. kód: E19160000
Merná jednotka: bal (25 ks)
Hmotnosť: 2.338kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€81.92
(€3.28/ks)
bal
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€91.60
€3.66/ks
Značka: LEITZ
Obj. kód: E19860035
Merná jednotka: bal (25 ks)
Hmotnosť: 2.287kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€91.60
(€3.66/ks)
bal
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€91.60
€3.66/ks
Značka: LEITZ
Obj. kód: E19860015
Merná jednotka: bal (25 ks)
Hmotnosť: 2.32kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€91.60
(€3.66/ks)
bal
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€188.65
€7.55/ks
Značka: LEITZ
Obj. kód: E19830000
Merná jednotka: bal (25 ks)
Hmotnosť: 3.833kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€188.65
(€7.55/ks)
bal
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€72.37
€2.89/ks
Značka: LEITZ
Obj. kód: E19840035
Merná jednotka: bal (25 ks)
Hmotnosť: 1.901kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€72.37
(€2.89/ks)
bal
Do košíkaDo košíkaDo košíka
42 výsledok
Mriežkové zobrazenieMriežkové zobrazenie
Zoznamové zobrazenieZoznamové zobrazenie
PredchádzajúcePredchádzajúce12
...
4NasledujúceNasledujúce