Do košíkaDo košíka0 €0
Váš košík je prázdny!
Vyberte požadovaný tovar a vložte ho do košíka!
Všeobecný filter
Filtrovanie podľa ceny
Na sklade
Výrobca
APLI
DURABLE
ESSELTE
FELLOWES
FLEXOFFICE
LEITZ
PANTA PLAST
RAPESCO
VICTORIA OFFICE
Charakteristika skupiny
Podskupina
ďalšia rýchloviazacia lišta
doska s klipom
doska s rýchlosvorkou
rýchloviazač
Veľkosť
20x150 mm
35x150 mm
37x120 mm
85 mm
100 mm
A3
A4
A4+
Materiál
kartón
kartón a zvonku-zvnútra PP
kov
laminovaný kartón
plast
PP
PVC
Farba
biela a odtiene
červená a odtiene
čierna a odtiene
fialová a odtiene
mix
modrá a odtiene
oranžová a odtiene
priehľadná
prírodná
ružová a odtiene
sivá a odtiene
zelená a odtiene
žltá a odtiene

Rýchloviazače

146 výsledok
Mriežkové zobrazenieMriežkové zobrazenie
Zoznamové zobrazenieZoznamové zobrazenie
PredchádzajúcePredchádzajúce1
...
5
...
13NasledujúceNasledujúce
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€1.19
€1.19/ks
Značka: LEITZ
Obj. kód: E39040015
Merná jednotka: ks
Hmotnosť: 0.05kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€1.19
(€1.19/ks)
ks
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€1.19
€1.19/ks
Značka: LEITZ
Obj. kód: E39040025
Merná jednotka: ks
Hmotnosť: 0.045kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€1.19
(€1.19/ks)
ks
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€1.19
€1.19/ks
Značka: LEITZ
Obj. kód: E39040035
Merná jednotka: ks
Hmotnosť: 0.045kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€1.19
(€1.19/ks)
ks
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€1.19
€1.19/ks
Značka: LEITZ
Obj. kód: E39040055
Merná jednotka: ks
Hmotnosť: 0.046kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€1.19
(€1.19/ks)
ks
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€1.19
€1.19/ks
Značka: LEITZ
Obj. kód: E39040095
Merná jednotka: ks
Hmotnosť: 0.051kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€1.19
(€1.19/ks)
ks
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€110.92
€2.22/ks
Značka: LEITZ
Obj. kód: E37460035
Merná jednotka: bal (50 ks)
Hmotnosť: 2.383kg
Dostupnosť: tovar na objednávku, cca. do 1-3 prac.dní
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€110.92
(€2.22/ks)
bal
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€110.92
€2.22/ks
Značka: LEITZ
Obj. kód: E37460011
Merná jednotka: bal (50 ks)
Hmotnosť: 2.46kg
Dostupnosť: tovar na objednávku, cca. do 1-3 prac.dní
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€110.92
(€2.22/ks)
bal
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€65.01
€1.30/ks
Značka: LEITZ
Obj. kód: E37400011
Merná jednotka: bal (50 ks)
Hmotnosť: 2kg
Dostupnosť: tovar na objednávku, cca. do 1-3 prac.dní
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€65.01
(€1.30/ks)
bal
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€88.17
€1.76/ks
Značka: LEITZ
Obj. kód: E37420011
Merná jednotka: bal (50 ks)
Hmotnosť: 2.12kg
Dostupnosť: tovar na objednávku, cca. do 1-3 prac.dní
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€88.17
(€1.76/ks)
bal
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€2.50
€2.50/ks
Značka: DURABLE
Obj. kód: DB268001
Merná jednotka: ks
Hmotnosť: 0.074kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€2.50
(€2.50/ks)
ks
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€2.50
€2.50/ks
Značka: DURABLE
Obj. kód: DB268006
Merná jednotka: ks
Hmotnosť: 0.074kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€2.50
(€2.50/ks)
ks
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€2.50
€2.50/ks
Značka: DURABLE
Obj. kód: DB268003
Merná jednotka: ks
Hmotnosť: 0.075kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€2.50
(€2.50/ks)
ks
Do košíkaDo košíkaDo košíka
146 výsledok
Mriežkové zobrazenieMriežkové zobrazenie
Zoznamové zobrazenieZoznamové zobrazenie
PredchádzajúcePredchádzajúce1
...
5
...
13NasledujúceNasledujúce