Do košíkaDo košíka0 €0
Váš košík je prázdny!
Vyberte požadovaný tovar a vložte ho do košíka!
Všeobecný filter
Filtrovanie podľa ceny
Na sklade
Výrobca
APLI
DURABLE
ESSELTE
FELLOWES
FLEXOFFICE
LEITZ
PANTA PLAST
RAPESCO
VICTORIA OFFICE
Charakteristika skupiny
Podskupina
ďalšia rýchloviazacia lišta
doska s klipom
doska s rýchlosvorkou
rýchloviazač
Veľkosť
20x150 mm
35x150 mm
37x120 mm
85 mm
100 mm
A3
A4
A4+
Materiál
kartón
kartón a zvonku-zvnútra PP
kov
laminovaný kartón
plast
PP
PVC
Farba
biela a odtiene
červená a odtiene
čierna a odtiene
fialová a odtiene
mix
modrá a odtiene
oranžová a odtiene
priehľadná
prírodná
ružová a odtiene
sivá a odtiene
zelená a odtiene
žltá a odtiene

Rýchloviazače

146 výsledok
Mriežkové zobrazenieMriežkové zobrazenie
Zoznamové zobrazenieZoznamové zobrazenie
PredchádzajúcePredchádzajúce1
...
11
...
13NasledujúceNasledujúce
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€2.21
€2.21/ks
Značka: DURABLE
Obj. kód: DB226035
Merná jednotka: ks
Hmotnosť: 0.063kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€2.21
(€2.21/ks)
ks
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€2.21
€2.21/ks
Značka: DURABLE
Obj. kód: DB226006
Merná jednotka: ks
Hmotnosť: 0.06kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€2.21
(€2.21/ks)
ks
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€56.26
€2.25/ks
Značka: DURABLE
Obj. kód: DB251219
Merná jednotka: bal (25 ks)
Hmotnosť: 1.85kg
Dostupnosť: Tovar na objednávku, pre informácie o dostupnosti sa, prosím, obráťte na náš zákaznícky servis!
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€56.26
(€2.25/ks)
bal
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€37.07
€0.74/ks
Značka: DURABLE
Obj. kód: DB257001
Merná jednotka: bal (50 ks)
Hmotnosť: 1.737kg
Dostupnosť: Tovar na objednávku, pre informácie o dostupnosti sa, prosím, obráťte na náš zákaznícky servis!
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€37.07
(€0.74/ks)
bal
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€37.07
€0.74/ks
Značka: DURABLE
Obj. kód: DB257002
Merná jednotka: bal (50 ks)
Hmotnosť: 1.8535kg
Dostupnosť: Tovar na objednávku, pre informácie o dostupnosti sa, prosím, obráťte na náš zákaznícky servis!
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€37.07
(€0.74/ks)
bal
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€37.07
€0.74/ks
Značka: DURABLE
Obj. kód: DB257003
Merná jednotka: bal (50 ks)
Hmotnosť: 1.7665kg
Dostupnosť: Tovar na objednávku, pre informácie o dostupnosti sa, prosím, obráťte na náš zákaznícky servis!
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€37.07
(€0.74/ks)
bal
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€37.07
€0.74/ks
Značka: DURABLE
Obj. kód: DB257006
Merná jednotka: bal (50 ks)
Hmotnosť: 1.8015kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€37.07
(€0.74/ks)
bal
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€18.20
€0.36/ks
Značka: DURABLE
Obj. kód: DB257320
Merná jednotka: bal (50 ks)
Hmotnosť: 1.21kg
Dostupnosť: Tovar na objednávku, pre informácie o dostupnosti sa, prosím, obráťte na náš zákaznícky servis!
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€18.20
(€0.36/ks)
bal
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€2.21
€2.21/ks
Značka: DURABLE
Obj. kód: DB257904
Merná jednotka: ks
Hmotnosť: 0.055kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€2.21
(€2.21/ks)
ks
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€2.21
€2.21/ks
Značka: DURABLE
Obj. kód: DB257905
Merná jednotka: ks
Hmotnosť: 0.055kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€2.21
(€2.21/ks)
ks
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€1.65
€1.65/ks
Značka: PANTA PLAST
Obj. kód: INP4101903
Merná jednotka: ks
Hmotnosť: 0.046kg
Dostupnosť: do 4-6 pracovných dní
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€1.65
(€1.65/ks)
ks
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€1.65
€1.65/ks
Značka: PANTA PLAST
Obj. kód: INP4101901
Merná jednotka: ks
Hmotnosť: 0.047kg
Dostupnosť: do 4-6 pracovných dní
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€1.65
(€1.65/ks)
ks
Do košíkaDo košíkaDo košíka
146 výsledok
Mriežkové zobrazenieMriežkové zobrazenie
Zoznamové zobrazenieZoznamové zobrazenie
PredchádzajúcePredchádzajúce1
...
11
...
13NasledujúceNasledujúce