Do košíkaDo košíka0 €0
Váš košík je prázdny!
Vyberte požadovaný tovar a vložte ho do košíka!
Všeobecný filter
Filtrovanie podľa ceny
Na sklade
Vyradený produkt
Výrobca
COOL BY VICTORIA
FABER-CASTELL
ICO
PULSE
STAEDTLER
Charakteristika skupiny
Sada
Tvar
okrúhly
plochý
rôzne
Množstvo v balení

Štetce

24 výsledok
Mriežkové zobrazenieMriežkové zobrazenie
Zoznamové zobrazenieZoznamové zobrazenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€1.70
€0.57/ks
Značka: ICO
Obj. kód: TICSUE461N
Merná jednotka: blist (3 ks)
Hmotnosť: 0.022kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€1.70
(€0.57/ks)
blist
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€2.11
€0.42/ks
Značka: ICO
Obj. kód: TICSUE5F
Merná jednotka: blist (5 ks)
Hmotnosť: 0.029kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€2.11
(€0.42/ks)
blist
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€2.46
€0.49/ks
Značka: ICO
Obj. kód: TICSUE5N
Merná jednotka: blist (5 ks)
Hmotnosť: 0.03kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€2.46
(€0.49/ks)
blist
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Vyradené produkty. Len do vypredania zásob!
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€3.62
€0.30/ks
Značka: PULSE
Obj. kód: PLS220212
Merná jednotka: bal (12 ks)
Hmotnosť: 0.055kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€3.62
(€0.30/ks)
bal
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Vyradené produkty. Len do vypredania zásob!
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€3.86
€0.32/ks
Značka: PULSE
Obj. kód: PLS220213
Merná jednotka: bal (12 ks)
Hmotnosť: 0.061kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€3.86
(€0.32/ks)
bal
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€3.33
€3.33/ks
Značka: STAEDTLER
Obj. kód: TS949BK1C
Merná jednotka: blist (1 ks)
Hmotnosť: 0.013kg
Dostupnosť: do 3-5 týždňov
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€3.33
(€3.33/ks)
blist
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€16.75
€4.19/ks
Značka: STAEDTLER
Obj. kód: TS949SBK4C
Merná jednotka: blist (4 ks)
Hmotnosť: 0.035kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€16.75
(€4.19/ks)
blist
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€4.62
€1.54/ks
Značka: STAEDTLER
Obj. kód: TS989SBK33
Merná jednotka: blist (3 ks)
Hmotnosť: 0.03kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€4.62
(€1.54/ks)
blist
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€4.64
€1.16/ks
Značka: FABER-CASTELL
Obj. kód: TFC481600
Merná jednotka: balenie (4 ks)
Hmotnosť: 0.033kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€4.64
(€1.16/ks)
balenie
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€4.64
€1.16/ks
Značka: FABER-CASTELL
Obj. kód: TFC481620
Merná jednotka: balenie (4 ks)
Hmotnosť: 0.033kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€4.64
(€1.16/ks)
balenie
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€9.88
€0.82/ks
Značka: ICO
Obj. kód: TICENO12
Merná jednotka: škatuľa (12 ks)
Hmotnosť: 0.09kg
Dostupnosť: do 2-4 pracovných dní
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€9.88
(€0.82/ks)
škatuľa
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€6.54
€1.09/ks
Značka: FABER-CASTELL
Obj. kód: TFC481622
Merná jednotka: set (6 ks)
Hmotnosť: 0.047kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€6.54
(€1.09/ks)
set
Do košíkaDo košíkaDo košíka
24 výsledok
Mriežkové zobrazenieMriežkové zobrazenie
Zoznamové zobrazenieZoznamové zobrazenie