Do košíkaDo košíka0 €0
Váš košík je prázdny!
Vyberte požadovaný tovar a vložte ho do košíka!
Všeobecný filter
Filtrovanie podľa ceny
Na sklade
Vyradený produkt
Výrobca
AGFAPHOTO
DURACELL
ENERGIZER
PANASONIC
VARTA
VERBATIM
Charakteristika skupiny
Podskupina
batéria, s dlhou životnosťou (alkalická)
gombíková batéria
lítiové batérie
nabíjačka batérií
nabíjateľné batérie
polotrvalá batéria
tester batérií
Typ
4,5V
9V
A23/V23GA/LRV08/MN21
A27/LR27/MIN27
AA tužková
AAA mikro
AAAA
C baby
CR1/3N
CR2
CR123A
CR1216
CR1220
CR1616
CR1620
CR1632
CR2016
CR2025
CR2032
CR2430
CR2450
D goliat
E90/LR1/4001
LR43/186
V10GA/LR1130/LR54/189
V11A
V13GA/LR44/A76
V13GA/LR44 /A76
V377/SR66
V392/LR41/SR41
Obsah balenia
Kapacita
Prednabité
Typ nabíjateľných batérií
AA/AAA
AA/AAA/9V
AA/AAA/C/D/9V
Počet nabíjateľných batérií
LCD displej

Batérie a nabíjačky k nabíjateľným batériám

Hlavná stránkaKancelárske potrebyMalé kancelárske zariadeniaBatérie a nabíjačky k nabíjateľným batériám
212 výsledok
Mriežkové zobrazenieMriežkové zobrazenie
Zoznamové zobrazenieZoznamové zobrazenie
PredchádzajúcePredchádzajúce1
...
12
...
18NasledujúceNasledujúce
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€35.60
€35.60/ks
Značka: VARTA
Obj. kód: VTLT20
Merná jednotka: ks
Hmotnosť: 0.202kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€35.60
(€35.60/ks)
ks
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€32.37
€32.37/ks
Značka: VARTA
Obj. kód: VTLT21
Merná jednotka: ks
Hmotnosť: 0.251kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€32.37
(€32.37/ks)
ks
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€20.22
€5.06/ks
Značka: ENERGIZER
Obj. kód: EAKU09
Merná jednotka: blist (4 ks)
Hmotnosť: 0.113kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€20.22
(€5.06/ks)
blist
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€6.92
€3.46/ks
Značka: VARTA
Obj. kód: VAKU01
Merná jednotka: blist (2 ks)
Hmotnosť: 0.064kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€6.92
(€3.46/ks)
blist
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€12.46
€3.12/ks
Značka: VARTA
Obj. kód: VAKU02
Merná jednotka: blist (4 ks)
Hmotnosť: 0.118kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€12.46
(€3.12/ks)
blist
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€10.33
€5.17/ks
Značka: VARTA
Obj. kód: VAKU11
Merná jednotka: blist (2 ks)
Hmotnosť: 0.069kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€10.33
(€5.17/ks)
blist
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€19.72
€4.93/ks
Značka: VARTA
Obj. kód: VAKU12
Merná jednotka: blist (4 ks)
Hmotnosť: 0.128kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€19.72
(€4.93/ks)
blist
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€16.43
€4.11/ks
Značka: ENERGIZER
Obj. kód: EA638622
Merná jednotka: blist (4 ks)
Hmotnosť: 0.117kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€16.43
(€4.11/ks)
blist
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€11.56
€2.89/ks
Značka: VARTA
Obj. kód: VAKU78
Merná jednotka: blist (4 ks)
Hmotnosť: 0.118kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€11.56
(€2.89/ks)
blist
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€22.88
€5.72/ks
Značka: DURACELL
Obj. kód: DUAKU003
Merná jednotka: bal (4 ks)
Hmotnosť: 0.126kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€22.88
(€5.72/ks)
bal
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€12.05
€3.01/ks
Značka: VERBATIM
Obj. kód: VAKUAA
Merná jednotka: blist (4 ks)
Hmotnosť: 0.127kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€12.05
(€3.01/ks)
blist
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€19.09
€9.55/ks
Značka: PANASONIC
Obj. kód: ELAKU15
Merná jednotka: blist (2 ks)
Hmotnosť: 0.066kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€19.09
(€9.55/ks)
blist
Do košíkaDo košíkaDo košíka
212 výsledok
Mriežkové zobrazenieMriežkové zobrazenie
Zoznamové zobrazenieZoznamové zobrazenie
PredchádzajúcePredchádzajúce1
...
12
...
18NasledujúceNasledujúce